Brzeziny    Małczewska 28

Serwis klimatyzacji

Drogi kliencie, w Twoim samochodznie nie ładnie pachnie, odświeżacze nie dają rady ukryć przykrego zapachu, zastanawiasz się czym jest to spowodowane?.

Odpowiemy Ci na to pytanie Twoja klimatyzacja nie działa w sposób prawidłowy. Wykonamy dla Ciebie kompleksowy serwis klimatyzacji.

 

Potrzebujesz specjalisty, który sprawdzi działanie układu klimatyzacji w Twoim samochodzie - JUŻ MASZ.

Nasi pracownicy sprawdzą działanie filtów w Twojej klimatyzacji, napełnią klimatyzację, usuną nieprzyjemny zapach - ozonując i odgrzybiając Twoją klimatyzację.

Co ważne odgrzybienie i ozonowanie klimatyzacji służy Twojemu i Twoich bliskich zdrowiu. Dlatego też powież te czynności specjalistom.

 

Ozonowanie wnętrza Twojego samochodu jest całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne. Ozon jest świetnym środkiem do czyszczenia i odgrzybiania wnętrza samochodu, gdyż jest niezwykle skutecznym środkiem baktrjobójczym, który przy zastosowaniu odpowiedniej dawki zniszczy wszelkiego rodzaju komórki bakterii a tym samym Twój samochód będzie przyjazny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Martwisz się czy ozon nie zaszkodzi Tobie - otuż nie. Jest on silnym utleniaczem a co za tym idzie jest środkiem nietrwałym. Co ważne za pomocą ozonu usuwa się nie tylko bakterie i grzyby ale również z powietrza w Twoim samochodzie znikną wszelkiego rodzaju mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia człowieka - szczególnie dla alergików. Mało tego ozon spowoduj, zę wszelkie niemiłe zapachy np.: dymu papierosowego po zastosowaniu terapii ozonowej dla Twojego samochodu będzą tylko niemiłym wspomnieniem.

 

Ponadto ozonowanie jest przyjazne wnętrzu Twojego samochodu ponieważ ozon nie niszczy min. czujników znajdujących się w kratkach nawiewów a odpowiadających za utrzymanie temperaturty we wnętrzu Twojego samochodu.

 

Usługi związane z Twoim samochodem wykonujemy jednym z najbardziej innowacyjnych urządzeń BEISSBARTH A/C cellence 2500, które jest gwarantem przyjaznej dla Ciebie klimatyzacji.