Brzeziny    Małczewska 28

Zaplecze

Geometria kół

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu geometrii kół. Posiadamy najnowszy sprzęt BEISSBARTH VAS 6595, który umożliwia sprawdzenie i ustawienie takich parametrów jak: zbieżność – zarówno przedniej i tylnej osi. Kąt pochylenia kół, kąt sworznia zwrotnicy oraz kąt pochylenia sworznia zwrotnicy. Na podstawie pomiarów, możemy powiedzieć Ci o skrywanej historii Twojego samochodu.

Diagnostyka komputerowa

Oferujemy Państwu usługę komputerowej diagnostyki auta przy wykorzystaniu jednego z najnowocześniejszego urządzenia do diagnostyki pojazdów, a mianowicie HELLA GUTMAN MEGA MACS 55

Urządzenie to jest jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi do diagnostyki pojazdów, ponieważ obsługuje praktycznie wszystkie marki  pojazdów.

Biuro

Zapraszamy Państwa do naszego biura, gdzie w miłej atmosferze zostaną Państwo obsłużeni. Poczekasz w nim na wykonanie zleconej przez Ciebie usługi. Otrzymasz w nim wszelką dokumentację i wydruki z przeprowadzanych badań technicznych Twojego pojazdu.

Warsztat mechaniczny

Umożliwiamy Państwu przeprowadzenie drobnych napraw mechaniczno – elektrycznych. Nie masz czasu na szukanie usterek i jeżdżenie po różnych mechanikach, u nas kompleksowo zajmiemy się fachowo i niedrogo Twoim pojazdem.